Projekty Gminy Polkowice

A A A

Transport indywidualny door-to-door dla mieszkańców gminy Polkowice

Szczegóły projektu

 

Tytuł projektu: „Transport indywidualny door-to-door dla mieszkańców gminy Polkowice”

Opis projektu: Projekt obejmuje wdrożenie usług transportowych door-to-door dla osób z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności. Transport jest dedykowany  pełnoletnim mieszkańcom gminy Polkowice, spełniającym określone w regulaminie  kryteria. Usługi indywidualnego transportu realizowane będą przez Zakład Komunikacji Miejskiej w Polkowicach. Transport będzie możliwy na terenie gminy Polkowice oraz w promieniu do 500 km na terytorium Polski, zaś cel przejazdu musi być związany z aktywizacją społeczno – zawodową osób  posiadających trudności
w samodzielnym przemieszczaniu się ze względu na ograniczoną sprawność.  Planuje się realizację usług transportu indywidualnego od dnia 08.09.2021 r. do dnia 30 września 2022 r.

Cel projektu: Zapewnienie usługi transportu indywidualnego door-to-door dla pełnoletnich mieszkańców gminy Polkowice z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności w celu ich aktywizacji społeczno- zawodowej w okresie od 08.09.2021 r. do 30.09.2022 r.

 

Planowane efekty: Wsparcie 90 pełnoletnich mieszkańców gminy Polkowice wykazujących potrzeby w zakresie mobilności,  w procesie ich aktywizacji społeczno – zawodowej, poprzez zapewnienie im transportu indywidualnego od drzwi do drzwi.

 

Wartość projektu: 975.949,82 zł

 

Wkład Funduszy Europejskich:  822.530,50 zł