Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Droga przez świat zmysłów. Wspomaganie rozwoju polkowickich przedszkolaków.

Aktualności

2017-04-25

Ogłoszenie o zakończeniu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, ze zakończyła się rekrutacja uczestników do projektu "Droga przez świat zmysłów. Wspomaganie rozwoju polkowickich przedszkolaków".


czytaj cały...
2017-04-04

REKRUTACJA DO PROJEKTU "Droga przez świat zmysłów. Wspomaganie rozwoju polkowickich przedszkolaków".

W dniach 18 - 20 kwietnia 2017 r. odbędzie się rekrutacja do projektu pn. „Droga przez świat zmysłów. Wspomaganie rozwoju polkowickich przedszkolaków".


czytaj cały...
2004-09-20

Ogłoszenie o wynikach rekrutacji uzupełniającej

Uprzejmie informujemy, ze zakończyła się rekrutacja uzupełniająca uczestników do projektu "Droga przez świat zmysłów. Wspomaganie rozwoju polkowickich przedszkolaków".

W wyniku przeprowadzonej rekrutacji do projektu zakwalifikowano 1 dziecko z niepełnosprawnością uczęszczające do Przedszkola Miejskiego Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Polkowicach.

Informacja dot. wyników rekrutacji do udziału w projekcie dostępna jest w Biurze projektu - w sekretariacie Przedszkola Miejskiego Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Polkowicach, ul. mjr. Hubala 1 a, 59-100 Polkowice.

0000-00-00

Ogłoszenie o zakończeniu rekrutacji uzupełniającej

Uprzejmie informujemy, że zakończyła się rekrutacja uzupełniająca uczestników do projektu "Droga przez świat zmysłów. Wspomaganie rozwoju polkowickich przedszkolaków".

W wyniku przeprowadzonej rekrutacji do projektu przystąpiło 1 dziecko z niepełnosprawnością uczęszczające do Przedszkola Miejskiego Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Polkowicach.

Informacja dot. osoby zakwalifikowanej do udziału w projekcie dostępna jest w Biurze projektu - w sekretariacie Przedszkola Miejskiego Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Polkowicach, ul. mjr. Hubala 1 a, 59-100 Polkowice.

0000-00-00

Harmonogramy zajęć terapeutycznych dla dzieci oraz kursów/ szkoleń dla nauczycieli

Zapoznaj się z harmonogramem zajęć terapeutycznych dla dzieci -   (0.05 MB) - POBIERZ PLIK DOCX

Zapoznaj się z harmonogramem kursów/ szkoleń dla nauczycieli -   (0.05 MB) - POBIERZ PLIK DOCX